آجیل شکن و آسیاب

خرید اینترنتی پستی انواع آجیل شکن و آسیاب از جمله گردوشکن و فندق شکن و آسیاب های دستی و دیجیتال

آجیل شکن و آسیاب 3 محصول وجود دارد

 • خردکن سه رنده نوین با طراحی بسیار زیبا برای خرد کردن و آسیاب کردن مواد غذایی مانند آجیل، بادام، پسته و … به کار می رود. این خرد کن دارای 3 رنده در سایزهای مختلف و با کاربرد های متفاوتمی باشد که می توانید رنده ی موردنظر را انتخاب کنید.  این خرد کن سیب زمینی و دیگر میوه ها را نیز می تواند برای شما به شکل ورقه ورقه درآورد.

  50,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  در صورتی که نیاز دارید گردو را بشکنید و از مغز آن استفاده کنید می توانید با استفاده از ابزارهای قدیمی این کار را انجام دهید اما معمولا استفاده از ابزارها و روش های قدیمی با مشکلاتی از جمله شکستن و له شدن گردو ، پاچیدن گردو و پرت شدن پوست آن و... همراه هستند. محصول جدید گردوشکن با کیفیت دسته عالی و کاملا کارآمد پوست گردو و انواع آجیل را بدون آنکه آسیبی به...

  11,800 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  گردوشکن چرخشی ، با حرکت رفت و برگشتی گردو را می شکند ، بسیار محکم تر از آنچه فکرش را می کنید. با این محصول به راحتی و بدون اینکه مغز گردو له شود می توانید گردو را بشکنید. با این محصول نگران شکستن گردو ، بادام ، فندق و پسته های سربسته نباشید. استفاده از این گردو شکن آنقدر آسان و ساده بوده که با اولین استفاده از این گردوشکن مطمئنا سراغ محصول دیگری نخواهید رفت.

  12,500 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف

نماد اعتماد الکترونیکی